Robotické sekačky Segway

02.04.2023

S robotickými sekačkami Swardman můžete mít jistotu, že je o váš trávník postaráno. Vyberte si sekačku u nás na prodejně v Plzni či Stříbře a to v akčním balíčku "Starter pack" - ten obsahuje společně se sekačkou dovoz do 50km zdarma, nastavení sekačky, proškolení a náhradní sadu nožů. 

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte Václava Hrabce - +420 733 164 672. Nebo emailem na hrabec@zios.cz. Také se můžete stavit na jedné z našich nově modernizovaných prodejen v Plzni či Stříbře.

Co to jsou robotické sekačky?

Robotické zahradní sekačky jsou autonomní zařízení určené k sečení trávníku bez přímého řízení člověka. Sekačky jsou vybaveny senzory a programy, které jim umožňují přizpůsobit se různým typům terénu a vyhnout se překážkám, jako jsou stromy, keře nebo ploty.

Robotické zahradní sekačky mají podobu malého vozítka s ostrým nožem na spodní straně, který seká trávu. Jsou vybaveny také funkcí mulčování, což znamená, že sekají trávu na malé kousky, které pak slouží jako přirozené hnojivo pro trávník.

Tyto sekačky se nabíjejí samy a umí se vrátit na dobíjecí stanici, když jim dojde baterie. Mají také funkci plánování sečení, kdy sekačka se automaticky spustí v určený čas a den.

Robotické zahradní sekačky jsou považovány za praktické a pohodlné řešení pro udržování trávníku v dobré kondici bez nutnosti manuálního sečení.

Více informací naleznete zde: https://www.segwaysekacky.cz/

»zpět do archivu novinek